12 Aralık 2014

Finansbank Hiçbir Şey Söylendiği Gibi Yapılmıyor!

Henüz ayakta durmaya çalışan imkanları kit kanaat olan bakkalcılık mesleğinden bir esnafım. Maalesef ki günümüzde gereklilik olan teknolojik hizmetlere uyum aşamasında pos cihazı talebinde bulundum. Daha önce abimin çok emek verdiği Finansbank'ı seçtim. Özellikle sordum defalarca bana herhangi bir ücret alınmayacağını pos için bloke ile ücretsiz olduğunu hesap işletim ücreti ile de otomatik ödeme talimatı vererek çözeceğimi söyleyerek geldiler anlaştık imzalar atıldı ve gittiler. Şimdi ticari şubem (keyap SB) den arandım ve bana bunun iptal olmadığını ve olamayacağını söylüyor açıkçası kandırıldım ve senede 140 lira kesecekler. Şimdi söyleyin bakkal bunu nasıl kazanacak?

Ramazan 1.450 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 19 Aralık 2014

    Bu süreçte herhangi bir iletişim birlikte, bu yasadışı ve zorba hizmet hakkında bilgilendirilmedigimi bilgilerinize sunarım ,

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön