Finansbank Hiçbir Şey Söylendiği Gibi Yapılmıyor!

Ramazan Ç. |

Henüz ayakta durmaya çalışan imkanları kit kanaat olan bakkalcılık mesleğinden bir esnafım. Maalesef ki günümüzde gereklilik olan teknolojik hizmetlere uyum aşamasında pos cihazı talebinde bulundum. Daha önce abimin çok emek verdiği Finansbank'ı seçtim. Özellikle sordum defalarca bana herhangi bir ücret alınmayacağını pos için bloke ile ücretsiz olduğunu hesap işletim ücreti ile de otomatik ödeme talimatı vererek çözeceğimi söyleyerek geldiler anlaştık imzalar atıldı ve gittiler. Şimdi ticari şubem (keyap SB) den arandım ve bana bunun iptal olmadığını ve olamayacağını söylüyor açıkçası kandırıldım ve senede 140 lira kesecekler. Şimdi söyleyin bakkal bunu nasıl kazanacak?

Etiketler :

Pos Başvuru Pos Komisyon Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Ç.
  19 Aralık
  18:16

  Bu süreçte herhangi bir iletişim birlikte, bu yasadışı ve zorba hizmet hakkında bilgilendirilmedigimi bilgilerinize sunarım ,

 • 12 Aralık
  16:24

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.