09 Mayıs 2013

Finansbank Hiç Zarfından Çıkarıp Kullanmadığım Karta Ücret Çıkardılar!

Aldığım kredi kartının zarfını açıp kullandığım bile yok. Finansbank bana 49 Tl kredi kartı ücreti çıkarmış. Herhangi bir işlem bile yapmadığım bu kart için bu ücretin haksız olduğunu düşünüyorum. Bunun için bu ücreti iptal etmenizi istiyorum. Gerekli yasal yollara başvurmadan önce online telefon hattınızı arayayım dedim fakat bir türlü operatöre bağlanamadım.

Bu konunun da bir eksikli olduğunu düşünüyorum. Müşteri olarak işlemimi bir operatör arkadaşla yapmak istediğimde menülerinizde böyle bir seçenek çıkmıyor. Sitesindeki "Sizi Dinliyoruz" sayfasına yazıyorsunuz. Sayfa bulunamadı diyor. Ulaşamadım yani. Kart ücreti konusunda gerekirse tüketici haklarını koruma kuruluna başvuru yapacağım.

Zeki 66 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön