06 Eylül 2013

Finansbank Hiç Kullanmadığım Kredi Kartına Aidat Yansıtmış!

Finansbank'ın yaklaşık 3 ya da 4 yıl önce, talebim olmadan verdikleri kredi kartını aldığımdan itibaren hiç kullanmadım. Kredi Kartını alırken kart aidatı ödemek istemediğimi özellikle belirttim. Buna rağmen bu yıl (2013) kredi kartıma 65 TL. kart aidatı yansıtılmış olduğunu öğrendim.

06.09.2013 tarihinde müşteri temsilcilerini arayıp, kullanmadığım kredi kartıma yansıtılan 65 TL'nin iadesini talep ettim. İade edemeyeceklerini, artık kullanılmasa bile kredi kartından aidat
alınacağını söylediler.

Bunun üzerine kendilerinden aidat yansıtılan döneme ait kart ekstresini mail adresime göndermelerini istedim.Bu işlem içinde 1 TL. ücret talep ettiler.Şimdi yasal yollarla bu duruma itiraz edeceğim.

Hatice 450 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön