15 Haziran 2013

Finansbank Hiç Kullanmadığım Kredi Kartına Aidat İsteniyor!

Finansbank' ın istemediğim halde bana göndermiş olduğu kredi kartını hiç kullanmadım. Ama benden kart aidatı isteniyor. Kartınızı hiç kullanmadım. Aidat talebinizin ve kredi kartımın iptal edilmesini istiyorum.

Recep 32 Okunma

Cevaplar

  • Recep 18 Haziran 2013

    Üç gün geçmesine rağmen bir arpa boyu ilerleme kat edemedik. Kartı hiç kullanmadığımı belirttiğim halde aidat bedelinin iptal edilip edilmeyeceği belli değil. 15-20 dk bekledikten sonra müşteri temsilcisiyle görüşüyorum sürekli kayıt açıp duruyorlar. Sorunumun bir an önce çözülmesini kartımın iptal edilmesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön