21 Mart 2013

Finansbank Hiç Kullanmadığım Karta 65 TL Kart Ücreti Geldi!

Yaklaşık 2 sene önce finansbanka kredi çekmek için başvurduğumda öncelikle bankalarının kredi kartı kullanıcısı olmam gerektiğini söyleyip kredi kartı başvurumu aldılar. Önce bana Fix kart verildi ardından sadece özel müşterilerine verdiklerini söyleyerek gold kart verdiler. Gold kartı iki yıldır hiç kullanmadım şimdi 65 lira kart ücreti geldi. Ayrıca çekmiş olduğum krediden de masraf adı altında kesinti yaptıkları yetmiyormuş gibi 3 ayda birde hesap işletim ücreti kesiyorlar. Ben böyle bir banka görmedim bunları kime anlatsam hepsi Finansbank mağduru çıkıyor.

Ülkü 69 Okunma

Cevaplar

  • Ülkü24 Mart 2013

    Finansbank tarafından yapılan işlem: Kart ücretini iptal edemeyeceklerini ve Kartımı 6 ay kapatmama sözünü vermeme karşılık kartıma 50 liralık puan yüklediler. Yani 65 aldılar 50 verdiler yine zararlı olan benim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön