26 Nisan 2013

Finansbank Hiç Kullanım Görmemiş Karta Ücret Kesildi!

Finansbank ın maaş müşterisiyim. Ama kredi kartı gönderildi.Fakat kredi kartımı bırakın kullanmayı şifre bile almadım.Geçen gün maillerim arasında ekstre olduğunu farkettim bi baktım hiç kullanılmayan karta 65 TL üyelik ücreti yansıtmışlar.Çağrı merkezini aradım şikayet kaydımı aldılar , ertesi gün cep telefonuma mesaj geldi , iadesi yapılamıyormuş.

Soruyorum hadi kullanılan kartlardan kesiyorsunuz da kullanılmayan bir karttan nasıl ücret kesebilirsiniz.Buna ne denir? Kullanılan karttan alıyorsunuz cevabınız bankanın size verdiği hizmete karşılık deniliyor ama ben kartı kullanmadım , kredi kartıyla ilgili bana verdiğiniz bir hizmet yok neyin ücreti bu? Bu nasıl bankacılık anlayışı?

Nevin 56 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön