02 Nisan 2013

Finansbank Hiç Kullanılmayan Karta Yıllık Kullanım Ücreti İstiyor!

Finansbank tan 2012 yılı içerisinde 1 adet kredi kartı telefonum vasıtası ile tarafıma gönderildi,telefondaki müşteri temsilcisine ısrarla yıllık kullanım ücretini alıyor musunuz sorusunu sormama rağmen,kullanılmadığı taktirde alınmadığı bilgisi verilmesine rağmen yıllık kullanım ücreti ekstreye yansıtılmıştır.

Müşteri temsilcisi arandığında son derece ilgisiz ve bu kartı aldıysanız yıllık kullanım ücretini ödemek zorundasınız gibi dönüşler yapılmaktadır.Şubelerin içerisinde yazılan yazılarla uygulama arasında tam tersine bir işleyiş vardır.en kısa zamanda kartımı kapattıracağım

Ercan 17 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön