29 Nisan 2013

Finansbank Hesapta Para Bırakmadı!

Finansbankta bulunan vadesiz mevduat hesabıma bugün bir arkadaşım üzerinden 20 tl aktarım yaptım . mevcut miktarı hesabıma attığım an internet bankacılığından hareketler sekmesinden yaptığım takip sonucu 20 tlyi 19. 05 ve 0. 95 tl olmak koşuluyla anında çektiler .

Bu nedir ya vadesiz mevduat hesabının ki içerisinde uzun zamandır para bulunmayan bir hesaptan neyin işletim ücretini çekiyorsunuz siz?20 tlyi geri istiyorum kimse hakkını savunmazsa sizler zengin oluyorsunuz. en yakın zamanda bana geri dönün.

Soner 46 Okunma

Cevaplar

 • Soner 12 Temmuz 2013

  kopyala yapıştır müşteri memnuniyeti 'ne verdiginiz önem sadece bu kadar. daha 5 dakika önce yine işetim ücreti kestiniz. müşteri destek numaranızı arayıncada hesap kapama işlemini şubeden yapınız diyorsunuz. telefonla yapamıyorlarmış:):) ama telefonla cok güzel kredi kartı veriyorsunuz cok güzel hesaplar acıyorsunuz kapatmayımı yapamıyorsunuz. dahada çalışmam finansbankla çalışan bütün arkadaşlarımıda farklı bankalara yönlendirecegim. 3 ayda bir 20tl keserseniz yılda 80tl eder ben o 80tlyi kızılay'a bağışlarım en azından bi işe yarar paramız.

 • Soner 12 Temmuz 2013

  otomatik mesaj

 • Soner 29 Nisan 2013

  otomatik cevaplar atmaktan ziyade daha ilgili mesajlar atmanız müşterileriniz ve sizin kaliteniz acısından daha güzel olacaktır. tarafıma bilgi ulaştıgı veya ulaşmadıgı hergün mesajımı yineleyecegim.

 • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön