Finansbank Hesap Ücreti Alınıyor!

Gözde A. |

Finansbanktan şikayetçiyiz. Geçen gün hesaplarımı kontrol ederken; Bsym olarak kesinti gördüm. 02/05 tarihinde düzenli olarak 5, 71+0, 29 masraf ile kesinti yapılıyor. Bana sorulmadan bu her ay hesabımdan kesiliyor. Finansbank evime ekstre yolladığı için bunu hesabımdan alıyor. Sen benim paramı benden habersiz nasıl kesersin bankadan ekstre istemedim. Mailime ekstre özetim bile gelmiyor evime geliyor.

Bu işlemi sürdüğüm kadar sürdüreceğim hesap ekstresi filan istemiyorum. Evime herhangi bir belge gelmesin. Mailim yoksa; kredi kartı için arayacağınıza bunun için arayın. Kesilen bütün ücretlerinde iadesini istiyorum, hukuki başvurumu yapacağım.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gözde A.
  10 Mayıs
  20:18

  açıkca buradan yazıp, bizim yaptıgımız haksızlıgı gösterme mı diyorsunuz?
  memnuniyet sifir. ben size mail adresmi güncellyin,ücret iadesi istıyorm diyorum, bu konuda cevap yok, şikayet var site takipcisi nasıl bir memnuniyet sğlıyor?
  şikayete dönüşyaptım demek ile işlem hallolmuyor.
  sizi diniliyoruz kısmına yazmamı istemişsin.anlıyorum kelimesinden başka cümle kuramıyorsunuz...

 • 07 Mayıs
  17:46

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş