Finansbank Hesap Özeti Ücretleri!

Ahmet Y. |

Finansbank atm sinden hesap özetini görmek için tıkladığımda yazdır veya fiş istiyormusunuz gibi bir soru olmadan hemen yazdırma işlemi yapıldı. özeti okuduğumda 5. 5tl gibi bir ücreti alındığını gördüm. Daha önceden de böyle kesinti yapıldığını da öğrenmiş oldum.

Bu bankadan daha önceden ihtiyaç kredisi kullandım. Kredinin ödeme tarihinden önce krediyi ödedim. sigorta parasını ödemediler. ayrıca kart parası da alınıyor. Dosya parasıda ödenmedi.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları Sigorta İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  12 Mayıs
  11:51

  SADECE KART ÜCRETİNİ ÖDEMİŞLER DİĞERLERİ DURUYOR.BENM ANLAMADIĞIM.BAZI VATANDAŞLAR MAHKEMEYE BAŞVURMUŞLAR VE KAZANMIŞLAR.BÖYLE BİR KANUN VARSA VE GERİ ÖDEME YAPILIYORSA NEDEN HALE BÖYLE UYGULAMA YAPILIYOR.BUNLARA HİÇ BİR YAPTIRIM UYGULANAMAZMI*YOKSA KİMSE KANUN U TAKMIYORMU.BENDE PARA VAR BEN HERŞEYİ HALLEDERİM Mİ DİYOR.NASIL BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ

 • 30 Nisan
  10:27

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.