26 Ağustos 2014

Finansbank Hesap Özeti Ücreti Ve Hesap İşletim Ücreti!

Finansbank ta üstelik maaş protokolü imzalanmış olan hesabımdan 02.11.2011 tarihinden 05.08.2014 tarihine kadar her ay düzenli olarak hesap özeti ücreti ve hesap işletim ücreti olarak toplamda 266,31 kesilmiş. telefonda sorduğumda da bana hesap özeti gönderildiği için kesinti olduğunu posta ile gönderildiğini söylediler. ancak bana hiçbir şekilde gelen bir şey olmadı ve böyle bir şey talep etmedim. talep etmediğim ve bana ulaşmayan bir özetin ücretini neden ben ödüyorum. 3 yıl düzenli olarak kesilmiş. Finansbank çözüm yoluna gitmiyor. haksız yere kesilen paramın iadesini istiyorum. aksi taktirde Finansbak'la çalışmayacağım ve bütün hukuki süreci başlatacağım.

Nilgün 333 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün 01 Eylül 2014

    Hala çözüme ulaşmış değil Tüketici Hakem heyetine kadar gideceğim

  • Nilgün 26 Ağustos 2014

    Bu konudan çok rahatsızın otomatik mesaj yazıyorsunuz. üstelik bu şikayetten sonra birde kredi kartı aidatı kestiğinizi farkettim. bu kredi kartı aidatınında iadesini talep ediyorum. AKSİ TAKTİRDE HEM HUKUKİ SÜRECİ HEMDE SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN BÜTÜN FORUM SİTELERİNE BU KONUDA YAZACAĞIM.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön