23 Mart 2015

Finansbank Hesap Özeti Ücreti!

Finansbank Kartal şubesinde bulunan hesabımdan, hesap özetinin e-mail olarak gelmesi halinde hesap özeti ücreti alınmayacağı bilgisinin tarafıma verilmesine rağmen hala alınıyor olması ve bu alınan ücretlerin haksız ve yersiz olarak alındığı bu ücretlerin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Yusuf 1.292 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 07 Temmuz 2016

    Değişen hiçbişey olmanı müşteriyi enayi yerine koymaya devam edin müşteri sayınız gittikçe azalacak bütün hesaplarımı kapattım beni kaybettiniz gerçi sizin için önemli olan müşteri değil tamamen duygusal. bir de reklamlarınıza işimiz rakamlarla değil diyorsunuz! her şey ortada Finansbank kadar müşteriyi öpen bi banka görmedim benden bu zamana kadar haksız yere tam 2.500 TL para kestiler zehir zıkkım olsun başka bir şey demiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön