08 Temmuz 2014

Finansbank Hesap Özeti Ücret Kesintisi Yapıyor!

Yaklaşık 1 senedir Finansbank üzerinden Maaşımı almaktayım ve son 4 aydır hesabından 6 tl ücretinde hesap özetini ücret kesintisi yapılmaktadır. Konu hakkında müşteri hizmetlerini aradım bana adrese gönderim yapıldığı için bu ücretin aldığı bilgisi aktarıldı verilen bilgiye istinaden müşteri hizmetlerine hesap özetini zaten 1 yıldır mail olarak aldığımı iletim şikayet kaydın alındı.

Yapılan incelemede temmuz ayında alınan 6 tl ücret iade edildi ama geçmişe dönüş 3 dönemi daha talep ettiğimde banka ile görüşme gerektiğini iletiyoruz hizmet aldığım kurumun müşteri hizmetleri bana yardımcı olamıyor ve bankaya yönlendiriyor ve bana haksız bir ücret tahsilatı olmadığının da bilgisi veriliyor. Durumun incelenmesini ve ücretlerin iadesini talep etmekteyim.

Alparslan 630 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön