11 Şubat 2014

Finansbank Hesap Özeti Ekstresi Ücreti Kesti!

Adıma kayıtlı Finansbank nakit kartımın hesap özeti ekstresinin adresime gelmesini istemediğim için 2013 yılında Finansbank'ı arayarak ekstremin adresime değil de mail adresime gelmesi için talepte bulundum.Tarafıma işlemin yapıldığı söylendi fakat hesap özeti ekstresi 01.02.2014 günü adresime tekrar gönderilmiştir ve ekstre ücreti olarak 5.71 tl kesintisi yapılmıştır.

Finansbank müşteri hizmetlerini de aradığım halde müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşamamış bulunmaktayım.Bu durumdan dolayı artık muzdarip olmuş durumdayım. Sürekli aramaktan da bıktım. Kesilen hesap özeti ücretinin tarafıma talep edilmesini istiyorum..

Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Ayşe 214 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı10 Mart 2014

    TEŞEKKÜR EDERİZ İLGİNİZ İÇİN İYİ ÇALIŞMALAR

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön