17 Ocak 2015

Finansbank Hesap Kesim Ücreti!

Finansbank'tan 4 yıl önce kredi kullandım ve borcum bitti benden işlem ücreti kestiler. Bankaya sordum 2adet faturam otomatik ödemede idi bir tane daha verirsem kesilmeyecek denildi ama tekrar kestiler. Şikayet ettim parayı geri verdiler ama 2015 Ocak ayında tekrar kestiler. Telefon ettim değerlendirmişler ve geri ödeme yapmayacaklarmış.

Murat 1.306 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 16/01/2015 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön