02 Ocak 2015

Finansbank Hesap Kesim Ücreti!

Finansbank'ta vadeli hesaplarım var, 18 senelik Finansbank kredi kartı kullanıcısıyım. Bütün faturalarım otomatik ödeme ile Finansbank'taki hesabım dan ödüyorum. Müşteri klasmanında öncelikli konumda olmama rağmen, 4 taksit halinde toplamda 130 TL hesap kesim ücreti kesilmiştir. Bu konu hakkında telefon müşteri temsilcileri sorumluluk almayıp, şubeye yönlendiriyorlar.

Şube ise maillerime cevap vermeyerek bu isteğim hakkında olumlu ya da olumsuz dönüş yapmamıştır. Bu konuda olumlu ya da olumsuz bir karar alınmasını ve tarafıma geri dönüş yapılmasını. Sonucun tarafımdan değerlendirilip Finansbank'taki hesapların devamı hakkında karar vermek istemekteyim.

Murat 332 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön