11 Temmuz 2013

Finansbank Hesap Kesim Tarihinde Hata!

08.07.2013' tarihinde Finansbank' ın Fix adlı kredi kartını kullanmaya başlamış olup 09.07.2013 ve 10.07.2013 tarihlerinde alışveriş yaptım. Kart başvurumu çağrı merkezinizden gerçekleştirdim ve kartımın hesap kesim tarihini her ayın 1'i olarak belirlemelerini istedim.

Fakat bana 10.07.2013 hesap kesim tarihli bir ekstre mesaj yolu ile telefonuma gelmiştir. Bankanızla yeni çalışmama rağmen 2 gün için kullandığım kartınızın ekstre borcunun vermiş olduğum doğru tarih olarak düzeltilmesini rica eder, düzeltilmediği taktirde vermiş olduğunuz kartın iptalini gerçekleştireceğimi tarafınıza bildiririm.

İlkay 69 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön