Finansbank Hesap Kartımdan Bilgim Haricinde Çekilen Para!

Onur Ö. |

06.02.2014 23:30 tarihinde banka hesap kartımdan 750.00 tutarında nakit çekim yapıldığına dair mesaj aldım. Finansbank Müşteri hizmetleri ile görüştüm ve işlemin benimle ilgisi olmadığına dair kayıt ve işlem itirazında bulundum. İşlemin olumsuz sonuçlandırıldığını ve iadesi yapılmayacağını söylediler.

Bankanın güvenlik sorunu ve özen göstermemesinin nedeni bana fatura edilmemelidir. Bankanın özensiz ve güvensiz davranmasından dolayı kendilerini kınıyorum. Gerekli hukuki işlemi yarın itibarıyla başlatacağımı bildiriyor, diğer tüm Finansbank mağdurlarının aynı hassasiyeti göstermelerini arzu ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ö.
  25 Şubat
  17:55

  Çözüme giden bir tutum sergilememeye devam eden bir finansbank tutumu daha şifreli olarak işlem yapıldığı gerekçesi arkasına saklanıp bankamatik ATM güvenliğini sağlayamayan bir bankanın kendi sorumlulugundaki müşterisinin kartının kopyalanmis olduğunu ve Atm lerjndeki kamera sisteminin sadece kendisine ait olan paranin güvenliği icin konulduğunu hatırlatmama gerek yok sanırım . Bankacılık işlemleri ve banka müşteri memnuniyetinin en alt düzeylerde oldugu bu bankanın tatminkR cevaplar vermediğini yineleyerek hukuki sürecin başlatıldığını bildiririm

 • Onur Ö.
  25 Şubat
  01:57

  Müşteri Hizmetleriniz , “Sizi Dinliyoruz” linkiniz , Müşteri Güvenliğiniz , Müşterilerinize verdiğiniz önem de Memnuniyetiniz kadar zayıf ve güvensiz. Maaş müşteriniz olarak Bankanızı yeteri kadar uygun bulmuyorum ve çevremdekilere sizinle ilgili olumlu referanslarda bulunmuyorum.Standart olarak verdiğiniz cevaplar ise müşterilerinizi yeteri kadar tatmin etmiyor.

 • 22 Şubat
  10:11

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.