16 Aralık 2013

Finansbank Hesap Kapatma İşlemi!

Bir kaç yıldır kullanmadığım ve sürekli hesap işletim ücreti borçlandığım Finansbak'ta bulunan hesabımı kapatmak için bankaya gittim. Uzun uğraşlar sonunda (hem telefon bankacılığı hemde gişelerden) bir türlü hesabımı kapatıp kurtulamadım. Sebebi ise benim bir zamanlar vermiş olduğum bir otomatik ödeme talimatının (İgdaş) tesisat numarasının değişmesi.

Bana sunulan çözüm ise ''İgdaş'ı arayın sorunu onlarla çözün''. Ben şimdi İgdaşı arayıp ne diyeyim ne alakası var yani bu işin çözüm muhatabı İgdaş mıdır? Öyle bile olsa bunu halletmesi gereken ben miyim? Ödediğim son mebla ektedir. Hesap kapatılamadığı için ben borçlanmaya devam ediyorum. Bir an önce sorunun çözülmesini istiyorum.

Zeynep 40 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön