24 Kasım 2014

Finansbank Hesap İşletim Ve Hesap Özet Ücreti Sorunu!

02/12/2008 tarihinde hesabımı aktif olarak kullanmaya başladım. Bu tarihten bugüne kadar hesabımdan hesap özeti ücreti ve hesap işletim ücreti yansıtılmıştır. 300 TL'lik Kredili mevduat hesabım bulunmasına rağmen hesap özeti istemediğim halde ücret kesintisi düzenli olarak yapılmış olup, hesabımda para bulunmadığı dönemlerde de hesap işletim ücreti üstelik KMH hesabımdan kesilerek yapılmıştır.

Daha önceki dönemlerde de müşteri hizmetlerinden kesilen tutarların iadesini istediğimde müşteri memnuniyeti olmaksızın iade edilmeyeceği belirtilmiştir. Uzun süredir bankanızla çalışmam dikkate alınarak müşteri memnuniyeti açısından kesilen ücret iade talebimi 1 defa olsun dikkate almanızı arz ederim.

Sema 425 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön