Finansbank Hesap İşletim Ücretlerinin İadesini İstiyorum.

Şeref T. |

Şirketimiz bu bankayla anlaşmış olduğu için maaş hesabımız vardı. Yılın sonuna yakın sözleşme tamamlanmış ve yeniden anlaşılamadığı için bu hesaplar artık maaş hesabı değil. Anlaşma biter bitmez hesaptan 2014 3.çeyrek hesap işletim ücreti adı altında 32 TL kesildi. Şirket buna itiraz ettiği için geçen ay bu para iade edildi, ancak iadenin ardından 1 iş günü sonra 2014 4.çeyrek hesap işletim ücreti diye 35 TL kesilmiş. Buna itiraz ettim, ancak bunun iptal edilemeyeceğini söylediler. Ayrıca hesaptan bu ayın başında da 2 TL hesap döküm ücreti diye bir kesinti yapılmış. Bu nasıl bir bankacılık anlayışı böyle. Bu bankada açık olan tüm normal hesaplardan bu kadar kesinti mi yapılıyor?

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  11:41

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.