28 Ocak 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücretlerinin İadesini İstiyorum!

Finansbank ile uzun yıllardır maaş hesabından dolayı çalışmaktaydım fakat bir süre önce işten ayrıldığım için artık maaş müşterisi değilim ve hesap işletim ücreti kesilmeye başlanmış. Bu bankadan ev kredisi kullandım ve bu hesabı kapatma şansımda yok.

3 Ayda bir 30 tl para kesileceğini söylüyorlar bu durum karşısında çok üzgünüm zaten kredi çektiğimiz için dünyanın faizini ödüyoruz üstüne birde 3 ayda bir hesap işletim ücreti ödemek durumunda kalacağım ve bu durum 10 yıl sürecek.

Bu konu hakkında bana yardımcı olunmasını ve çekilen hesap işletim ücretlerinin geri yatırılmasını istiyorum. Bu çekilen paralar yatırılmaz ise ne yapmalıyım?

Serkan 60 Okunma

Cevaplar

  • Serkan01 Şubat 2014

    Müşteri hizmetlerindeki görevli kişilerin müşteriler ile biraz daha alakalı olmaları ve karşısındaki insanın sorununu ciddiye almaları daha makbul olur.. Soğuk ve donuk tavırlar insanların üzüntüsü ve sıkıntısını ikiye katlıyor..

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön