Finansbank Hesap İşletim Ücretleri ve Faizleri.

Sabri Ç. |

Mevduat hesabımdan anlamsızca kesilen hesap işletim ücretleri adı altında alınan faizler nedeniyle o kadar yıllık banka müşterinizi kaybetmek üzeresiniz Finansbank bunu en kısa sürede çözmenizi ve aldığınız kesinti ücretlerinin tarafıma iade edilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sabri Ç.
  12 Şubat
  09:47

  Mevduat hesabımdan anlamsızca kesilen hesap işletim ücretleri adı altında alınan faizlerin sadece 1 ay a mahsus olmak üzere geri ödemesini yaptınız o da sözde memnun etmek amacıyla, insanlara böyle sus payı vermeyin geriye dönük ne kadar kesinti yaptıysanız hepsinin tarafıma ödenmesini talep ediyorum. İnsanlardan haksız kazanç elde etmeyin lütfen

 • Sabri Ç.
  11 Şubat
  18:29

  1 ayın iadesini yaparak kimseyi memnun edemezseniz ne kadar haksız faiz yaptıysanız hepsini geri istiyorum

 • 14 Ocak
  10:16

  Müşterimiz Sn. Sabri Ç. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.