14 Ocak 2016

Finansbank Hesap İşletim Ücretleri ve Faizleri.

Mevduat hesabımdan anlamsızca kesilen hesap işletim ücretleri adı altında alınan faizler nedeniyle o kadar yıllık banka müşterinizi kaybetmek üzeresiniz Finansbank bunu en kısa sürede çözmenizi ve aldığınız kesinti ücretlerinin tarafıma iade edilmesini rica ediyorum.

Sabri 37 Okunma

Cevaplar

  • Sabri 12 Şubat 2016

    Mevduat hesabımdan anlamsızca kesilen hesap işletim ücretleri adı altında alınan faizlerin sadece 1 ay a mahsus olmak üzere geri ödemesini yaptınız o da sözde memnun etmek amacıyla, insanlara böyle sus payı vermeyin geriye dönük ne kadar kesinti yaptıysanız hepsinin tarafıma ödenmesini talep ediyorum. İnsanlardan haksız kazanç elde etmeyin lütfen

  • Sabri 11 Şubat 2016

    1 ayın iadesini yaparak kimseyi memnun edemezseniz ne kadar haksız faiz yaptıysanız hepsini geri istiyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Sabri Ç. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön