29 Aralık 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Önceden maaş hesabım vardı. Fix kart kullanıcısı ve tüm faturalarımı Finansbank üzerinden yatırdığım için hesabımı kapatmadım. Mevduat işlemleri adı altında 6 TL kesinti yapıyorlardı, şimdi ise toplamı 40 TL civarına yükselmiş. Şişli şubesi ile görüşmemde artık maaş müşterisi olmadığım için, hesabımı kapatmaz isem senede dönem başına min. 35 TL ücret kesintisi olacağının bilgisini paylaştılar.

Banka tarafından tahsil edilen ve daha öncede yine aynı nedenle kesilmiş olan geçmiş dönemlere ait hesap işletim ücretleri bedellerinin tarafıma iade edilmesini, aksi takdirde hem banka hesabımı, kredi kartımı kapattıracağımı hem de haklarında her türlü yasal yollara başvuracağımı ihtaren bildiririm.

Hatice 299 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön