16 Eylül 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

2008 yılından beri Finansbank müşterisiyim. Finansbank nakit hesaptan sürekli hesap işletim ücreti adı altında üç ayda bir ücret kesintileri yapılıyor.

21/07/2013 Yılı 2. Dönem Hes. işl. ücrt. 26. 43
21/07/2013 2013 Yılı 2. Dönem hes. işl. ücrt. BSMV 1. 32 gibi.

Kesilen bu tutarların tarafıma iadesini talep etmekteyim. Bu tutarlar tarafıma iade edilmez ve artık durdurulmazsa gerekli tüm mercilere başvuracağımı bildiririm. Hukuki yollara başvuracağım gibi, tweter, facebook ta da konuyu gündemden indirmeyeceğimi de vurgulamak isterim. Bu sistem bazı bankalarda mevcut. Finansbank'la ilişiğimi sürdürebilmek için acilen tarafıma gerekli düzeltmelerin bildirilmesini rica ediyorum.

Özden 76 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön