26 Temmuz 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Finansbank'ın uzun yıllardır müşterisiyim ve gerekli bütün bankacılık işlemlerini bu bankadan yapmaktayım. Gerek kredi kartı kullanımı, altın hesabı, maaş hesaplarım, fatura otomatik ödeme talimatları, ihtiyaç kredilerim dahil olmak üzere bütün bankayla alakalı ne işlem gerekiyorsa Finansbank'tan yapmaktayım. Fakat bu şekilde aktif çalışmama rağmen hesaplarımdan hesap işletim ücreti adı altında para kesmekteler ve kesilen bu ücretin yasal olmadığını düşünmekteyim.

Bu kadar sık çalıştığım bir bankanın müşterilerine karşı bu konularda daha duyarlı olmaları gerektiği kanaatindeyim ve tarafımdan kesilen bu ücretlerin iadesini talep etmekteyim. Gerekli hassasiyetin gösterileceğini arzu ediyorum.

Tülay 57 Okunma

Cevaplar

  • Tülay30 Temmuz 2013

    Tülay Ç. Tülay Ç. Şikayet No 1930699 YILLIK KART AİDATI İADESİ (Reddedilmiş) Bankacılık işlemleri dendiğinde ilk aklıma gelen bankalardan bir tanesi FİNANSBANK' dır ve uzun yıllardır çok sıklıkla çalıştığım bi bankadır gerekli tüm bankacılık işlemlerini bu bankadan yapmama r...

  • Tülay30 Temmuz 2013

    Bankacılık işlemleri dendiğinde ilk aklıma gelen bankalardan bir tanesi FİNANSBANK' dır ve uzun yıllardır çok sıklıkla çalıştığım bi bankadır gerekli tüm bankacılık işlemlerini bu bankadan yapmama rağmen 20/07/2013 tarihinde kredi kartı ekstrama 65 tl yıllık kart aidatı yansıtılmış olduğunu gördüm. Her ay düzenli ödeme yapmama rağmen tüm kampanyalar, otomatik ödeme talimatlarım, kredi ve kredi kartımı düzenli kullanıp ödememe rağmen yıllık kart aidatını alınması inanın beni bu bankadan soğutmaya yetiyo. Kartımdan kesilen kart aidatının iadesi istiyorum ve iadesi yapılmaması halindede bu bankayla tamamen ilişiğimi bitirmeyi ve bu bankayla asla çalışmayacagımı üzülerek bildirmek isterim

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön