Finansbank Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor.

Hakan A. |

Finansbank'tan geçen yıl tüketici kredisi çekmiştim. Ocak ayı taksidini 2 gün kadar geciktirdim. Bankamatikten yatırmaya gittiğimde yatırdığım para bir anda eksildi. Çaresiz müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri 7/24 çalışan bankanın şikayet telefonu mesai saatleri içerisinde çalışıyormuş. Neyse kayıt bıraktı,m ertesi gün aramaları için ertesi gün gayet kibirli konuşan bir bayan aradı; bunda bir gariplik olmadığını, gayet doğal olduğunu söyledi . Bende haberlerde bas bas bu ücretin alımının yasak olduğunun söyledim. Bana dalga geçerek "yasak ama bir yaptırımı olmadığı için almaya devam ediyoruz" demesiyle kan beynime sıçradı. Reklamlardaki şirinlik abidesi banka işiniz düşünce böyle işte.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan A.
  28 Ocak
  15:24

  bunlar zaten "sizi dinliyoruz"'u aradığımda olanlar...

 • 28 Ocak
  15:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.