08 Temmuz 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Başlangıç Tarihi 25/072011 tarihinden itibaren her 3 ayda bir Kredi No 01117-BT-000000008076 Referans nolu hesabıma yaptığım ödemelerden aşağıdaki örnekte olduğu gibi 33 tl lik bir miktar kesilmektedir şimdiye kadar kesilen bu tutarın tarafıma geri iadesini istiyorum.

Ayhan 452 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 11 Temmuz 2014

    alakanızdan dolayı memnuniyetimi dile getirmek isterim fakat hesabıma baktığım vakit sadece son aya ait kesintinin ödendiğini görüyorum 2011 yılından itibaren diye özellikle belirtim geçmiş dönemlerde yapılan kesintiler yok ben ekteki resmi örnek olarak gönderdim 2011 yılından buyana yapılan kesintilerin iadesi hususunda ilgi ve alakanızı bekliyorum başarılar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön