24 Haziran 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

2012 yılı mayıs ayında Finansbank'tan konut kredisi kullandım. Açılan hesap neticesinde hesap işletim ücreti kesilmiş olmasına rağmen tarafıma bu borç ile ilgili herhangi bir mail ya da ekstre ulaşmamıştır. 2013 yılında bankadan arayan personel tarafından bu borçtan bilgim olmuş olup; verilecek otomatik ödeme talimatı ile bu borcun silineceği beyan edilmiştir.

Verilen otomatik ödeme talimatına rağmen söz konusu borçta herhangi bir kesinti olmadığı gibi personel tarafından yaklaşık 8-9 aydır genel müdürlükle görüşüldüğü beyan edilerek borcun yükselmesi sağlanmıştır. Beni devamlı oyalayan ve faizlerle borcun yükselmesini sağlayan personelden şikayetim var. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sadullah 323 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön