Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Ergin Y. |

Finansbank 03.01.2015 33.90 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir ve gölgede bekleyen 104 lira bir ücret gene kesilecekmiş, bu nasıl bir bankadır? İadesini istiyorum paralarımın acilen.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergin Y.
  16 Aralık
  16:19

  Finansbank'ta yıllardır kullanmakta olduğum 2 adet hesabım bulunuyor bu 2 hesaptan açıldıkları tarihten ırıbaren bugüne kadar hesap işletim ücreti alınıyor bu ücretlerin tamamını geri iadesini istiyorum açıldıkları günden itibaren bugüne kadar iadesini geri istiyorum iade edilmediği takdirde kredi kartlarım ve hesaplarımı kapatırım ailemi yakın dostlarımı çalışma arkadaşlarımı finansbankla ilişkisini keserim tercih sizin müşteri kazanmakmı isterseniz yoksa kaybetmemekmi?

 • Ergin Y.
  07 Aralık
  12:37

  Finansbank'tan uzun zamandır mevduat lıhesap kullanıyorum ve benden defalarca hesap işletim ücreti kesilmiş ve kesiliyordu aynı şekilde anneminde kesiliyordu bütün yılların geçmişini talep ettik ve olumlu sonuclandı bende geçmişe dayalı talep ediyorum paramı geri iadesini istiyorum

 • Ergin Y.
  04 Aralık
  16:04

  05546922222 telefon numaramdan ulasirsaniz sevinirim

 • 03 Aralık
  16:15

  Müşterimiz Sn. ERGIN Y. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.