03 Nisan 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Hesap işletim ücreti alınıyor başlıklı şikayetime bankadan gelen telefonla hesabıma sadece 1 senelik kesintinin yatırıldığını ancak daha önceki senelere ait olan kesintilerin yatırılmayacağını ve yasal haklarımı kullanabileceğim belirtildi. Yatırıldığını söyledikleri meblağ yine kesintilerinden dolayı eksik hesaba geçti vahim olan müşteriyi haklı bulup 1 senelik ücreti yatırıp diğer seneler için pervasızca ne yaparsan yap şeklinde bir duruş sergilenmesi.

Yatırılan para tam anlamıyla sus payıdır. Bu hukuksuzluğunuzu yatırmış olduğunuz para ile ispatladığınız, süreç ne kadar uzun sürerse sürsün takipçisiyim. Yakın çevreme ve online olarak her platforma yapılanı dile getireceğim. Sizi seçmek hata.

Vahit 184 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön