26 Şubat 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Finansbank'tan yaklaşık 1,5 yıl önce kredi kullandım. Bundan birkaç ay önce cep telefonuma hesabımı kredi ödemeleri haricinde hesap işletim ücreti kesilmeyeceği yönünde bilgilendirme SMS i geldi. Hesabımı sadece kredi ödemeleri için kullanmama rağmen hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir.

Daha önce itiraz edip iade edilmesine rağmen halen hesabımdan hesap işletim ücreti kesiliyor. Bu duruma bir anlam veremiyorum. Kendi müşteri politikalarını kendileri yalanlıyor. Finansbank'ın ne yapmaya çalıştığını müşteri kaybetmek için büyük çaba gösteriyor sanırım.

Abdulkerim 278 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkerim 28 Şubat 2015

    Tarafıma geri dönüş yapıldı. Hesap işletim ücretinin iade edilemeyeceğini gerekçe olarak da tüketici kanundaki değişiklikten bahsedildi. SMS ile kredi ödemeleri için kullandığım hesaptan hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini kendiniz bildirmişken yinede hesap işletim ücreti kesmeniz manidar. Bundan birkaç ay önce itiraz ettiğimde iade edilen ücret neden bugün kanun gerekçe gösterilerek iade edilmiyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön