Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Adem Ç. |

Tuzla organize sanayi bulunan Finasbank şubesinde maaş hesabım bulunmaktadır fakat nereden bulaştıysa bu bankaya bizim şirket maaşları Finasbank'a yatırıyorlar ama yatırsa ne fayda maaş müşterisi olamama rağmen her dönem hesap işletim ücreti kesiyorlar. Geçen ocak ayında da kesildi, yine kesildi.

Nasıl iş yapıyorlar ben anlamıyorum. G***, İ***'nda hiç böyle sorun olmuyor. Tek sorun olan Finasbank'ta bıktım artık. Müşteri hizmetlerini arıyorum yok, bankanızı arayın diyorlar. Artık canıma tak etti. Bunların kestiği 30 tl yüzünden diğer borcum olan yere 100 tl fazladan yatırmam gerekti. Benim zararımı kim karşılayacak, kimse. Niye? Finasbank'ın umrunda değil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  12:33

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.