15 Ocak 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Daha önce de birkaç defa buradan yazmama rağmen otomatik mesaj ve bir kere aranmak dışında herhangi bir cevap alamadım. Arandığımda da gidip tüketici hakem heyetine başvurursam parama iade edeceklerini söyleyerek bir akıl verdiler. Yoksa boşuna uğraşmayın paranızı vermeyeceğiz dediler. Hiçbir konuda hiçbir çözümleri yok en yüksek faiz en yüksek kart ve hesap işletim en yüksek.

Memet 223 Okunma

Cevaplar

  • Memet 21 Ocak 2015

    Finansbank her seferinde arayıp gidip tüketici heyetine başvurun paranızı alın diyorlar. Finansbank ben biliyorum bu yöntemi bir çok insan uğraşmak istemiyor. Beni tekrar tekrar arayıp aynı şeyleri söylemeyin. Aradığınızda paranızı iade ettik diye arayın başka hiçbir türlü arama yapmayın lütfen

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön