26 Ağustos 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

2013 yılı ocak ayında banka tarafından zorunlu olarak açılan 3*****328 numaralı hesabımda hiçbir işlem yapmama ve hesap açılış tarihine göre 1 yıllık süre geçmemesine rağmen "hesap işletim ücreti" adı altında uydurma bir hizmet ücreti kesilmiştir. Finansbank'ın bu kadar yetersiz olduğunu bilmiyordum, öğrenmiş oldum.

Öyle ki hesap hareketi olmayan bir hesaptan yılı bile tamamlamadan kendi tabirleri ile "hesap işletim" vatandaşa göre "sorma ver" parası kesilmiş. Kaldı ki aynı bankada 11 adet fatura talimatım bulunmakta. Bu talimatları başka bankaya verseydim (başka bankalara 2 talimat vermeniz yeterli) hiçbir işlem ücreti ödemezdim. Kesilen paranın tamamıyla iadesini talep ediyorum.

Hakim 58 Okunma

Cevaplar

  • Hakim21 Eylül 2013

    Finans bank talep ettiğim iade işlemini gerçekleştirmemiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön