29 Aralık 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

21.12.2014 tarihinde Finansbank hesabımdan 3 aylık dönemi dolmadan 33,90 TL hesap işletim ücreti tahsil edilmiştir. Müşteri temsilcisini aradığımda hesap işletim ücretinin 3 aylık dönemlerle senede 4 defa alınacağı bildiriyor fakat ben hesabımı incelediğimde 12.10.2014 tarihinde 29,70 TL 3.dönem hesap ücreti ödediğimi ve aradan sadece 70 gün geçmesine rağmen 20 gün önceden hesabımdan 4. dönem hesap işletim ücreti tahsil edildiğini görüyorum.

Bununla ilgili müşteri hizmetlerinde oluşturduğum şikayet hiçbir ayrıntı belirtmeden telefonuma gelen mesaja göre hesap işletim ücreti iade talebiniz olumlu sonuçlandırılamamıştır diyor. Bu haksız tahsilatın iadesini rica ediyorum.

Duran 1.177 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön