25 Aralık 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Daha önceden açılmış olan hesabım ile ilgili hiçbir problem olmadan 2 seneye yakın kullanmaktaydım. 2014 yılının ilk çeyreğinde hesap işletim ücreti kesilip eğer ki otomatik ödeme talimatı verirseniz bir daha kesilmeyeceğine yönelik bilgi paylaşımı yapılmıştır. Otomatik ödeme talimatı verdim ve 21 Aralık 2014 tarihinde 33,9 TL Hesap işletim ücreti kesilmiştir.

Banka işlemlerimi EFT havale işlemlerimi devamlı bu bankadan yapmaktayım. Yalnız Finansbank insanları sadece dolandırma işlemi yapıyormuş bunu öğrendim. Tüm hesaplarımı ve Kredi Kartlarımı kapatıp başka banka ile çalışmaya başlayacağım. Ayrıca Tüketici hakları mahkemesine bu sorumsuzluğundan dolayı dava açacağım.

Murat 272 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön