Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Çağlar K. |

2011 yılında çok mecbur kaldığım için Finansbank'tan kredi çektim. Hesap kartımdan 3 ayda bir 30 TL yok bilmem ne aidatı diyerek para kesiyorlar. Kredi kartı gönderdiler bunu alman zorunlu dediler. Bilmediğimizden aldık bir hata yaptık kullandık her yıl 65 ile 75 TL arasında yıllık aidat ücreti kesip gönderiyorlar.

Defalarca aramama rağmen defalarca mail atmama rağmen bizi dikkate alan yok. Bir defa sesimi yükselttim bir defaya mahsus iade yaptılar. 2011'den bu yana belkide 1000 tl'ye yakın gereksiz bilmem ne ücreti bilmem ne faizi ödedim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar K.
  27 Ocak
  08:40

  şikayet tarihim 22 ocak, bugün 27 ocak, üzerinden 5 gün geçmesine rağmen ne bir mesaj nede bir arayan var. böyle bir banka bu ülkeye yakışmıyor. bu dakikadan sonra hakkımı hukuki yollardan arayacağım..

 • Çağlar K.
  22 Ocak
  11:34

  Cevaplara baktımda hep aynı standart cevap, sanki oturtmuşlar oraya birini kopyala yapıştır yaptırıyorlar..

 • 22 Ocak
  11:06

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.