13 Ocak 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

1 yıl önce çalıştığım kurum olan Sivas Devlet Hastanesi maaş kartlarımız Finansbank'tan idi. Maaş kartının yanında talep etmemiş olmama rağmen kredi kartı geldi. Gelen kartı hiçbir şekilde aktif hale getirmemiş olmama rağmen 11/01/2014 tarihi itibarı ile 65 TL borç 20/01/2014 son ödeme tarihi yazılarak telefonuma sms olarak gönderilmiş bulunuyor.

Hiç kullanmadığım yani aktif hale getirmek için bir defa dahi zarfından çıkarmadığım bir kartın nasıl borcu olabilir. Konuyla ilgilenilmesini ve derhal bu borcun üzerimden düşürülmesini istiyorum.

Murat 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön