15 Nisan 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

2 adet otomatik ödeme talimatına rağmen bu 4. defa alının hesap işletim ücreti. Her seferinde iadesi geç de olsa yapılıyor fakat gereksiz yere zaman kaybı yaşatıyorsunuz. Bugün, verdiğim otomatik ödeme talimatının ödemesi için para yatırdım dakika 1 gol 1, 25 TL + vergi anında tahsil etmişler.

Arayıp sorduğumda sistemsel hata!!! Bıktık sizin sistemsel hatalarınızdan. Biz sistemsel hata (!) yapınca fazlası ile faizli ceza alıyorsunuz. Ama siz banka olarak her türlü hatayı yapabiliyorsunuz. Ee nede olsa kural yok, sizi engelleyen yok, meydan boş...

Gürler 275 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön