01 Mart 2014

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Finansbank'ta 3 adet hesap olduğu için ocak ayında 52 tl hesap işletim ücret kesintisi oldu. Banka telefonunu aradığımda 2 adet otomatik ödeme talimatı karşılığında bu kesilen tutarın 1 sefere mahsus iade edileceği veya bu kesintiye herhangi bir işlem yapmadan, bundan sonra herhangi bir kesinti yapılmayacağı sözünü verdiler.

Finansbank'ın sözüne güvenerek otomatik ödeme talimatlarını verdim başka kesinti olmaması için, bugün bankadan gelen mesajda 51 tl hesap işletim ücreti hesabımdan kesileceğini yazıyordu. Bankayı aradım otomatik ödeme karşılığında söz vermiştiniz nasıl oluyor sorusuna kesinti olacak, şubenizle görüşebilirsiniz cevabı verildi. Finansbank'a hiç bir güvencim kalmadı.

Altan 78 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön