05 Nisan 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Finansbanktan ev kredisi çektik. Krediyi çektiğimiz finasbank yetkilisi 2 adet otomatik ödeme talimatı verin hesap işletim ücreti (tamamen tuhaf bir ücrettir )alınmasın demişti. ayrıca kredi kartıda almanız lazım dediler ama almak kesinlikle istemiyoruz dedik ve ardından tamam ozaman öyle olsun denildi.

Talimat verdik ama yine ücret kesildi kredi kartı almamız lazımmış. Çok net konuşması gereken kişi sürekli kaçamak cevaplar nasıl verebiliyor inanın anlamış değilim bu kişi sizin banka görevliniz. 2012 de işletim ücreti alındı iptal ettirdik, sonra 2013 de bir baktık hesaba tekrar kesilmiş. sorgu sual yok para sizin elinizde kesin kafanıza göre.

Serdar 42 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön