09 Şubat 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Bıktırdı.

Geçen yıl şahıs firmam için Finansbank'tan açmış olduğum hesabıma, bu sabah gelen bir ödemenin ne denli banka tarafından kesildiğini görünce haliyle çıldırmış durumdayım, 4 taksitle alacağı hesap işletim ücretinin ilkini kesmiş banka, ki bu rakam 20 Sterlin nin üzerinde, hesap (İngiliz Sterlini) Hesabı, şuanda £ 1 = 3,77 TL, yani yılda benden bu banka £ 100 e yakın hesap işletim ücreti kesecek, bunun TL karşılığında ortalama 350 TL'dir.

Muhtemelen geçen yıl benden kestikleri rakam 3 hesap için 1000 TL civarındadır, bu kadar olmaz ki, biraz sonra şubeme gidip, içerideki tüm paramı isteyip, şahsi kredi kartımı hem ticari hesaplarımı tamamen kapatacağım, biz kolay para kazanmıyoruz.

Oguzhan 358 Okunma

Cevaplar

  • Oguzhan 10 Şubat 2015

    Yukarıdaki eki yazdıktan sonra şubeden telefon aldım, paramın geldiğini belirttiler, bu bilgiyi de vermek istedim.

  • Oguzhan 10 Şubat 2015

    Yine bir fiyasko, dün hesabımdaki İngiliz sterlinini çekmeye gittiğimde şubede bu para biriminin olmadığını ve il merkezinden isteyeceklerini ve bu paranın bugün için geleceğini ve çekebileceğimi belirtmişlerdi, ancak şubeye bugün ögleden sonra gittiğimde paranın il merkezinden gelmediğini ilettiler, haliyle ödemelerim kaldı, kurdan kaybım var, her türlü kayıptayım, ödeme yapacağım yer faiz işletecek keza bugün 2. iş günü, paranın ne zaman şubeme geleceği de belli değil. Cep telefonuma mesaj gönderip ilgileniyoruz yazacağınıza bence sorunumla ilgilenseniz daha mantıklı olur, şube hava muhalefeti nedeniyle gelmemiş olabilir diyor ancak yerde 1cm bile kar yok, hatta toplu ulaşım bile işler durumda.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön