Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Ugur İ. |

18 ay önce şirketimiz bir başka banka hesaplarımızdan işletim ücreti kestiği için "kesinlikle hesap işletim ücreti alınmayacak" diyerek defalarca taahhütte bulundukları için Finansbank' a geçtiler, fakat ekstremi incelediğimde işletim ücreti kesintilerine rastladım, sabah bankayı aradım,- "hesabı kapatın" dedim - "hesap artı bakiye de sıfırlayın kapatalım" dediler.

İşimi gücümü bıraktım gittim bakiyeyi sıfırladım, tekrar aradım dalga geçer gibi - "hesaba bağlı kredi var kapatamam" dediler bir önceki telefon görüşmesini söylediğimde görüştüğünüz temsilcimizin yeterli bilgisi yokmuşa getirdiler. Çıldırmak işten değil, yapılan kesintileri görünce ağzım açık kaldı, şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur İ.
  16 Temmuz
  14:21

  banka beni arayarak süslü kelimelerle, onlardan kredi kullandığım ve bu krediyi açık hesaba bağladıkları için kredi bitene kadar üç ayda bir 30.00 TL ücreti keyifle kesmeye devam edeceklerini iadesinin sözkonusu olmadığını belirtmiştir.

 • 12 Temmuz
  15:27

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.