05 Temmuz 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Bankanız Etiler Şubesi’nde adıma (C.Ç.) kayıtlı IBAN NO: TR77 00****6 73 hesap numaramdan 30 Haziran ve 02 Temmuz' da toplamda 24. 75 TL Hesap İşletim ücreti kesilmiştir. Bu hesaba bağlı 2 cep telefonu, 1 ADL ve 1 elektrik otomatik fatura ödem talimatı bağlı.

Buna ilaveten ayrıca her ay yine aynı hesaptan düzenli olarak nakit ödeme yaparak fon biriktiren bir hesabım bulunmaktadır. Diğer bankalarda 2 fatura bağlı olması durumunda işletilmeyen hesap işletim ücretinin tarafınızdan da iptal edilerek, kesintinin hesabıma geri ödenmesini rica ederim. Aksi durumda geçen yıl aynı sebepten iptal ettiğim bankanıza ait kredi kartı gibi hesabımı da
kapatacağım.

Candemir 58 Okunma

Cevaplar

  • Candemir 12 Temmuz 2013

    Vermiş olduğunuz 08502220900 numaralı telefonu aradım, her menü seçeneğini birkaç kez dinlediğim halde müşteri temsilcisiyle görüşmek ya da bilgi alacağım bir seçeneğe ulaşmak mümkün olmamıştır. Lütfen talebimin sonucunu bu şekilde müşterinizi puzzle çözme zorunda bırakmadan, size problemi ilettiğim aynı kanaldan sonucu bildirebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

  • Candemir 11 Temmuz 2013

    Maalesef 1 hafta geçmesine rağmen, ve konu o kadar açıkken hala inceleme dışında bir cevap gelmedi. Zamanın teknoloji ve hız zamanı olduğu bir dönemde bu kadar net bir şikayetin 1 haftada çözüme kavuşmamış olması üzücü. Kurumsal şirketi diğerlerinden ayıran süreçlerden biri de satış öncesi ve satış sonrası müşteriye olan tavırları ortaya koymaktadır. Şirketler ne kadar kurumsalsa satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi de o derece biribiren yakın oluyor. Finansabank'dan da kurumsallığına yakışır bir hizmet kalitesi ve hızı bekliyorum. Saygılar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Temmuz 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön