14 Ekim 2015

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Temmuz ayında 43836271 hesap numarasından hesap işletim ücreti kesildi, bankayı aradığımda otomatik ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini ve kesilen miktarın alabileceğimi geri söylediler. Otomatik ödeme talimatı verdik, fakat 3 ay sonra tekrar hesap işletim ücreti kesildi, banka ile görüştüm fakat yanıt alamadım 3 ay öncesi otomatik ödeme talimatı alıp hesap işletim ücretini geri yatıran banka şuan muhatap olmuyor!

Tülin 70 Okunma

Cevaplar

  • Tülin15 Ekim 2015

    hesap işletim ücreti 1 kereliğine iade edildiğini söyledi banka görevlisi ama 3ay öncesinde otomatik ödeme talimatını alırken bir daha kesilmiceğini söylemişlerdi teseşşür ediyorum fakat verdikleri sözü tutuncaya kadar her hesap işletim ücreti kesildiğnde bende şikayet edeceğim ve TBB bireysel müşteri hakem heyetinede dilekçemi bırakacağım

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. TÜLİN K. 'nın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön