Finansbank Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

Önder C. |

Finansbank'ta 3 adet otomatik ödeme talimatım olduğu halde eylül ayı için hesap işletim ücreti kesilmiştir. İadesi yapılmadığında kanuni hakkımı araştıracağımı belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder C.
  27 Ekim
  15:02

  Banka beni aradı. Ancak sadece bankayla yapmış olduğunuz sözleşmeye uymadığınız için bu para hesabınızdan çekildi diyor. 9.8. aylarda 3 tane otomatik talimatım var ve hesabımdan para çekilmiş. Yani 3 ödemede düzenli hesabımdan çeliliyor. Buna rağmen nasıl olur da hesap işletim ücreti keser 3.döneme ait. Tam bir saçmalık. Lütfen iyice hesapları inceleyip paramı iade edin. Aksi hale mahkemeye gideceğim. Üstelik ben bankanızdan yüklü miktarda kredi çeken onu kapatan biriyim. Bu nasıl müşteri memnuniyeti? BAnkanın hesabımdan işletim ücretini keseme gerekçesini lütfen iletsin.

 • Önder C.
  26 Ekim
  09:48

  Banka sitesinden sorguladığımda talebiniz sonuçlanmıştır şeklinde ibare var. Ancak geri dönüş kesinlikle yapılmamıştır. Ve hesabıma iade olmamıştır. Artık sabrımın kalmadığını mahkemeye gideceğimi belirtmek isterim. 3 adet ödeme talimatım olduğu halde nasıl işletim ücreti kesebilir.? Üstelik banka müşterisi olmama rağmen pes artık.

 • Önder C.
  26 Ekim
  09:11

  Tarafıma henüz bilgi verilemmiştir. Ve kesinti iade edilmemiştir. İadesi yapılmadığında kanuni yola başvuracağımı belirtmek istiyorum.

 • 23 Ekim
  09:23

  Müşterimiz Sn. Önder C. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.