13 Şubat 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti İadesi İstiyorum!

2012 yılında hesabımı kapatmama rağmen 2013 yılında açmış olduğum yeni mevduat hesabımdan 2012 yılına ait hesap işletim ücreti olarak 50 tl haberim olmadan kesilmiştir. Oysa 2012 yılında hesabımın işletim ücretinin alınmaması için bizden 2 adet otomatik ödeme istemişlerdi bende getirip ödeme talimatı vermiştim. bankanın sözüne istinaden.

Finansbank tarafından bilgim haricinde kesilen 50 TL'nin iadesini talep ediyorum.

Alikemal 43 Okunma

Cevaplar

 • Alikemal13 Şubat 2013

  tekrar arasınlar numara doğrudur

 • Alikemal13 Şubat 2013

  cevabımı bu site üzerinden almak istiyorum

 • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

 • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön