Finansbank Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Gökhan S. |

2013 yılından bu tarihe kadar kullandığım Finansbank hesaplarıma bu tarihe kadar hesap işletim ücreti vermemiş iken bu sene 2. dönem hesabımdan 80 TL kesilmiş olup, itirazım ile iade ettiler. 3. dönem tekrar aynı şey oldu ve yine itirazım ile iade ettiler ve şu an 4. dönem yine aynı şey olmuş bulunmakta ve hesabımdan 80 TL çekildi fakat müşteri hizmetleri kesinlikle iade olmayacağını söyledi...

Her banka bir veya iki otomatik ödeme karşılığında hesap işletim ücreti almazken veya senelik cüzi rakamlar alırken Finansbank senelik 320 TL gibi inanılmaz bir rakam talep etmekte. Otomatik ödeme istediler verdim, kart istediler aldım, internet bankacılığı dediler aktif kullanıyorum daha ne yapma.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan S.
  02 Ocak
  09:27

  Senelik 320 TL hesap işletim ücreti başka hangi bankada var acaba... Ve kredim olduğu için hesabımı kapatmıyorlar bu parayı sizden alacağız diyorlar... Siz siz olun asla bu banka ile çalışmayın elinizi verir kolunuzu alamazsınız.

 • 28 Aralık
  09:10

  Müşterimiz Sn. GÖKHAN S. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.