17 Nisan 2013

Finansbank Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Bugün Finansbank online işlem merkezine girdiğimde durmadan ücretler kesildiğini gördüm kartımla işlem yapmadığım halde durmadan kesinti yapılıyor 1 lira ya da 2 lira gibi ücretleri anlayabilirim ancak her ay neredeyse 20-40 lira arasında hesap işletim ücreti, faizi, ekstre ücreti adı altında kesintiler yapılıyor.

Ben zaten ekstrem geldiğinde ne kadar ödemem gerekiyorsa ödüyorum (ki gecikirse faiziyle ödüyorum) ve onun dışında bu kartı kullanmıyorum. Bu güne kadar kmh hesabımdan kesilen bütün ücretlerin iadesini acilen talep ediyorum. Aksi halde gerekli yerlere başvuru yapacağımı bildiririm.

Selda 52 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön